| Rivulette a întrebat:

Sfantul Sava este un liceu de fite? Argumentati.

3 răspunsuri:
| ANoNim612 a răspuns:

Nu este liceu cu fite. Doar ca este un liceu plin cu copii foarte foarte inteligenti cu medii foarte mari si olimpici. Ai putea spune ca sunt aroganti...

| Rivulette explică:

Mda, ideea e ca sunt a 7-a si am inceput sa ma gandesc si lasava ca optiune.

| TheKataGirl a răspuns:

Din cate am vazut, pana acum, in Sava nu prea gasesti fite. Colectivul e foarte ok, gasesti oameni de toate felurile si cu tot felul de interese. Plus, cladirea e super smechera. Si chiar daca toti copiii au intrat cu medii foarte mari, nu inseamna ca sunt tocilari sau aroganti. Bineinteles ca exista si unii care nu ies din casa si stau doar sa invete sau altii care se mandresc cu notele lor, dar majoritatea suntem normali, ne-am straduit sa intram la un liceu bun si ne-a iesit, asa ca acum invatam cat trebuie, dar nu mai sta niciunul stresat sa invete la toate materiile pentru nota zece. Asta am observat eu pana acum la intalnirea bobocilor si la alte iesire cu clasa. Eu zic ca Sava merita din plin.
-boboaca la stiinte