| fnaf44 a întrebat:

Sfaturi de licee teoretice in Bucuresti, sector 6?
Vreun liceu permisiv cu colegi si profi de trebuie? Ce parere aveti despre Tudor Vladimirescu sau Stefan Odobleja?

5 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Tudor Vladimirescu este un liceu foarte bun, ți-l recomand. Dar trebuie și tu să te interesezi de licee din zona. De exemplu, nu tine cont că un liceu este mai departe de casa, daca este mai de calitate.

| fnaf44 explică (pentru ZappyTv69):

Am facut deja greseala sa nu consider drumul pana la liceu si simt ca drumul ma omoara.

| ZappyTv69 a răspuns (pentru fnaf44):

Da! Te omoară. Dar peste câțiva ani cunoștințele? Nu, nu te vor omorî, ci îți vor conduce un drum frumos în viața.

| fnaf44 explică (pentru ZappyTv69):

Stiu ce spui. Poti te rog sa-mi spui mai multe despre Tudor Vladimirescu si de ce este un liceu foarte bun? Cum sunt profii, elevii, daca este ca la o inchisoare

| ZappyTv69 a răspuns (pentru fnaf44):

Profesorii se dedică, se comporta exemplar cu copii! Și nicio școală nu este o închisoare, depinde de modul în care o privești tu. Eu îți recomand să te duci.