| MARIANA_1499 a întrebat:

Sînt studentă în anul 1 la litere si nu am reusit sa imi dau examenele din prima sesiune datorita unor probleme de sanatate. as vrea sa stiu daca ma pot transfera la o facultate privata incepand din semestrul 2. aveti vreo idee?

1 răspuns:
| pefata a răspuns:

Nu din sem. 2 doar in urmatorul an si probleme nu vor fi pentru ca de. daca ai intrat la fara plata.cu SIGURANTA prinzi la cu plata dar sa stii ca la orice facultate merge faza de genul "domnu decan am avut niste probleme bla bla.va rog frumos cum putem rezolva" si scoti ceva din buzunar si se rezolvabig grin.Nu e liceulaughing. Stiu e ciudat anul 1 pentru ca te astepti sa fie cam ca la liceu insa nu e delooc asahappy