| Taracan a întrebat:

Spuneți-mi vă rog o temă pentru o prezentare PowerPoint care aș putea să o prezint la examen în fața profului de Etică și Comunicare. Precizez că sunt student la Inginerie, profil de studiu Tehnologia Informatie.
(Profesorul a zis că s-a saturat de prezentări legate de profesie)
Am nevoie de o altă temă liberă, dar care totuși să îl facă să îmi pună un 10, trebuie o temă captivantă și care să implce publicul în acelși timp.
Sunt în pană de idei, salvați-mă!

Răspuns Câştigător
| dia456 a răspuns:

Despre tehnologie merge?