| GeorgeTep1 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot sa invat o lectie la fizica mai usor, dati-mi sfaturi! Funda;*

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Iti notezi ce nu itelegi si cauti detalii pe net sau intrebi la scoala cand ai fizica. dictionarul ( DEX) poate fi foarte folositor pana inveti termenii

http://dexonline.ro/

cauta forumuri unde se discuta pe teme de fizica la nivelul tau si discuta acolo ce nu intelegi

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Si nu in ultimul cere-le numarul de telefon al colegilor tai care invata bine la fizica si intreaba-i ce nu intelegi. de altfel puteti comunica prin mesaje.