| PokemonPew a întrebat:

Spuneti-mi site`ul acesta de modificat poze : photographii. Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ColorBubbles a răspuns:

Unde este postat comentariul...jos in dreapta este o funda de un gri sters si scrie jos:declara raspuns castigator.dai click pe funda aia gri si gata! ceva de genu. :X :*

| Seby80 a răspuns:

Nu e un site, poate este dar nu stiu eu. Este acel program Photoscape, e uimitor, face foarte multe chestii si este pentru toata gama de persoane, de la incepatori la cei mai experimentati. Daca nu poti folosi acel site PizZap! Sper sa te ajute!

| Giulia97Anna a răspuns:

Photofunia

| andreea2011 a răspuns:

Photographii