| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce peofil mi se potriveste.

Imi place: romana,engleza,geografia,desenul si informatica

Nu imi place:matematica,fizica,chimie, istorie.

Va rog ajutati-ma vreau sa imi spuneti un profil care sa se baseze pe materiile car imi plac dar sa nu se faca des materiile care nu imi plac. Daca va ajuta sunt din targoviste judetul Dambovita.Va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns primeste funda!

6 răspunsuri:
| Bubilul a răspuns:

Du-te la un profil uman. Filologie de exemplu.

| Maria_Elena_1998 a răspuns:

Depinde si pe ce vrei sa mergi mai departe. gen la ce facultate vrei sau ce vrei sa faci in viitor. dar cred ca filo ti s-ar potrivi. Sau daca iti place mai mult desenul te poti duce la un liceu bazat pe chestia asta. nu stiu ce licee sunt acolo, dar de exemplu in Bucuresti este Tonitza pentru desen. Nu stiu, gandeste-te, dar eu zic ca filo e varianta cea mai buna. Sper ca te-am ajutat happy

| DarkRevenge a răspuns:

Poti alege filologia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filologie bilingv englezawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filologie. Clar.
Ps: si mie-mi place geo si desenul! :3

| SaseUnuNoua a răspuns:

Acum. materiile care iti plac sunt cam combinate pe un profil cu cele care nu-ti plac tie. Daca iti place mult desenul si desenezi foarte bine, du-te la arte, dar daca iti place romana si engleza mult, du-te la filologie