| Catalyn94 a întrebat:

Stazi la scoala ne-a pus diriga sa extragem dintr-un bol niste hartiute pe care erau scris " nunta, scoala, pe strada etc" si mie mia picat INTERVIU.
Ea ne-a zis sa venim imbracati cu ceva ce reprezinta acel lucru de pe biletul extras.

Aveti vreo sugestie cum as putea sa ma imbrac[INTERVIU]? a da si nu trebuie sa ma imbrac din cap pana in picoare cu ce zice acolo dar sa am ceva pe mine mic mare ce reprezinta acel lucru.

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Imbracate cum a zis Rosaria si in plus adauga un microfon de jucarie la tinuta.

| Rosaria a răspuns:

Tinuta specific pentru un interviu mai serios este bussines, ceea ce inseamna camasa, sacou, pantaloni/fusta eleganta, de culoare neagra sau cel puti inchisa, sau chiar costum, eventual cravata la baieti, parul aranjat intr-un stil sobru. Sper ca asta te ajuta.