| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca cele mai bune sisteme de invatamant la nivel mondial sunt cel din singapore si cel din finlanda?
Corectati-ma daca gresesc.

4 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu, nu, nu... nu, nu. nu... nu. Ai dreptate. Şiiii, care-i faza?

Baftă!

| HighFlyer a răspuns:

Nu stiu nimic de singapore da in finlanda e destul de bun

| mgtow a răspuns:

Si in Romania e cel mai greu de innebunesti.

| ZvT a răspuns:

Nici nu m-ar mira... sunt tari care stiu sa nu-si bage nasul unde nu trebuie (nu ca tarisoara noastra ).Mai sunt si oameni care gandesc logic... Daca investesti in educatie creste si cifra de afacere (exemplu garena, cel mai popular client de gaming online este detinut de niste baieti destepti din Singapore)