| anonim_4396 a întrebat:

Stie cinev cum fac sa ajung la stadiul de senior? dau funda pentru cel care imi da detaliibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Răspunde la cât mai multe întrebări

6 răspunsuri:
| CostyMe a răspuns:

Dai peste 100 de raspunsuri. cand o sa fii senior o sa poti sa si votezi raspunsuri... sper ca te-am ajutat. Fundoi? big grin

| anonim_4396 explică (pentru CostyMe):

Off...i l-am dat dej lu catauk...scuze dar daca mai rasp la intrebari o sa iti dau tiebig grinok?

| CostyMe a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| smoker97 a răspuns (pentru CostyMe):

Ma poti ajuta si pe mine? plzz?sad

| smoker97 a răspuns (pentru CostyMe):

Deci am o intrebare si nu stiu de ce nu ma lasa sa o fac publica adica nu o trimite si rescpec toate conditiile si toti termenii... intrebarea mea seamana c-am asa buna TPU! am vazut mai demult un videoclip cu niste baieti care mergeau cu motoarele pe la vre 3-4 metri de sosea

vreau sa-mi cumpar si eu un cross si vreau sa stiu daca ma opreste politia daca ma duc pe langa sosea(ps. am citit undeva pe net ca nu poti sa conduci pe un drum european sau un drum public nu mai stiu exact... deci daca ma duc pe langa sosea la vreo 5 metri de sose nu inseamna ca is pe drum si ca ma pot baga in unu sau ceva de genu deci nu are de ce sa ma opreasca nu? Astept parerile voastra! Funda!

| smoker97 a răspuns (pentru CostyMe):

Deci am o intrebare si nu stiu de ce nu ma lasa sa o fac publica adica nu o trimite si respect toate conditiile si toti termenii... intrebarea mea suna c-am asa buna TPU! am vazut mai demult un videoclip cu niste baieti care mergeau cu motoarele pe la vre 3-4 metri de sosea

vreau sa-mi cumpar si eu un cross si vreau sa stiu daca ma opreste politia daca ma duc pe langa sosea(ps. am citit undeva pe net ca nu poti sa conduci pe un drum european sau un drum public nu mai stiu exact... deci daca ma duc pe langa sosea la vreo 5 metri de sose nu inseamna ca is pe drum si ca ma pot baga in unu sau ceva de genu deci nu are de ce sa ma opreasca nu? Astept parerile voastra! Funda!