| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva care este al 2-lea master la sura bm dupa spirit ca unii zic ca e lovitura intunecata altii protectia si altii sfera intunecata.Stiu ca trebuia sa-l pun pe forumul de la metin dar nu merge sa mai fac topicuri cred ca mau blocat cei din staff-ul forumului.Deci daca este cineva experimentat sa-mi zica care este al 2-lea master.

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce ti-ai facut sura pentru ca vei creste ingrozitor de greustraight face oricum al 2-lea master e protectia intunecata. sper ca te-am ajutat baftabig grin

| bogdan1793 a răspuns:

Nu e nevoie ca de crescut o sa-l cresc cu caracterul mare asa ca n-am problemebig grin

| soyaxedy a răspuns:

Iti zic eu daca vrei un sura bm bun la crescut si bun si in duel pui asa primul master protectia pentru a avea aparare mai buna al doilea master spiritu flacarii si al treilea master sfera intunecata...asa vei creste mult mai repede, dar nici foarte repede si in dueluri vei fi foarte bun