| Cristalized a întrebat:

Stie cineva care este tariful la caminul Universitatii Nicolae Titulescu? Si ce conditii sunt?

1 răspuns:
| Andeed1w1 a răspuns:

Universitatea "Nicolae Titulescu" are in dotare un camin studentesc situat in Bucuresti, Calea Vacaresti nr. 174, Sector 4 (langa statia de metrou Timpuri Noi).
Caminul este dat in folosinta in luna octombrie 2004 si are o capacitate de 442 de locuri de cazare. Are zece nivele si este compus din camere cu 2, 3 si 4 paturi. Camerele sunt dotate cu mobilier nou si au fiecare baie si grup sanitar.
Pe fiecare etaj exista o camera speciala in care sunt montate doua aragaze pentru incalzit sau preparat hrana si doua chiuvete cu apa calda si rece.
La parterul constructiei exista amenajata o sala de studiu individual si este in lucru o sala de sport care va fi dotata cu aparate de forta.
La subsol sunt amenajate spatii pentru spalatorie proprie prevazuta cu masini de spalat si uscat lenjeria din camin.dai funda!