| aLexZz_7238 a întrebat:

Stie cineva ce acte imi trebuie la dosarul pentru inscriere la liceul Sf. Maria din Galati? Funda + Vot dar am nevoie de raspuns ASAP!

Răspuns Câştigător
| BBAlyss a răspuns:

Foaia matricola,Adeverinta, Copie dupa certificatul de nastere si buletin legalizate la un notar, fisa medicala

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Dosarul de inscriere la liceu trebuie sa contina: cererea de inscriere, care ti se da de la liceu si pe care trebuie s-o completezi, apoi copii legalizate dupa certificatul de nastere si cartea de identitate (daca este cazul), deverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala din clasa a VIII-a, foaia matricola pentru clasele V-VIII, de la scoala, fisa medicala. Mai multe detalii aici:
http://alfadate.uv.ro/admitere_liceu_2011.htm#