| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce ar putea sa cada la romana la bac? CE subiect Morometii, Ion, Engma Otiliei etc?

10 răspunsuri:
| Girl1234566547 a răspuns:

Eventual poate cadea sh o poezie...worried nu se stie... dar si eu sper sa cada ion, enigma sau morometii big grin

| danco a răspuns:

? pai daca s-ar stii cine dreak ar mai invata?

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Una din astea ar putea pica.Vezi si Patul lui Procust si basmul.

| cosmic_ray a răspuns:

Poate cade teatrul absurd-iona sau vreo arta poetica(le urasc)...as vrea eu ion, enigma otiliei sau chiar morometii...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii stiu ce subiect ar putea sa cada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sa cada Ultima Noapte de dragoste.
De ce? Pentru ca a cazut anul trecut
kidutz habarnare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu merg dupa aceiasi logica.nu o sa cada ultima noapte de dragoste... si cred ca imi tai putsa daca o sa cada pentru ca n-am de gand s-o invat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu auzisem ceva si despre nuvela sau basm ca e posibil sa cada...acum. nu stiu sigur...multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau morometii... bafta tuturor

| kidutz a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca o sa cada Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi pentru ca in ultmii ani s-a mers pe modernism.INsa orice e posibil sa cada.Succes la bac!