| theyonutzu a întrebat:

Stie cineva ce ar trebui sa scriu in eseul de admitere la Relatii Internationale si Studii Europene din cadrul UBB? Trebuie sa povestesc ce am inteles eu din bibliografia care o dau ei sau pe baza ei sa construiesc un proiect despre cum ar putea evolua relatiile internationale in Europa in urmatorii ani?

4 răspunsuri:
| structura a răspuns:

Esti la facultate si nu stii...inseamna ca degeaba eti acolo

| theyonutzu explică (pentru structura):

Ceva util poti sa imi spui? daca as fi fost deja la rise poate ca nu as mai fi intrebat...dar na...tovarasii nostri romani

| NebunuXXl a răspuns:

Navete zburatoare, spidermani pe pereti, batman, jocker laughing

| theyonutzu explică (pentru NebunuXXl):

Foarte inteligibil, man