| Bogdan_6077 a întrebat:

Stie cineva ce se va intampla in clasa a 8 a? Daca se mai dau teze unice. Sau se da din nou capacitate ca acum cativa ani... sad

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Inca nu s-a hotarat nimic sigur doar vorbe... vom afla abia in toamna cand se aproba metodologia

| crisS a răspuns:

Baa... cica se vada si un fel de examen si teze unice... asa in cat 25 % o sa fie examenul 25 % media notelor de la tezele unice si 50% media notelor pe ani 5 -8 asa am auzit si eO

confused

| BabyPink a răspuns:

Da.Se va da si un examen "Pisa" parca se numeste.
Este legat de perspicacitatewinking
Il gasesti pe didactic.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu stiu prea multe la fel zic si eu ca ceilalti care au raspun inaintea mea nu e nimic sigur.si pe mine ma cam nelinisteste situatia desi parintii mei sunt inavatatori si profesori. dar sa stii o chestie e mai corect sa dam capacitate care stie ce vrea de la viata si invata fi sigur ca o sa ea cel care traieste intr-o pasivitate o so roage pe mamica sa-i cumpere vreo 10 capre ca sa aiba ce sa pasca.multi au intrat la un liceu destul de bu pe nedrept din cauza tezelor pentru ca el era prost buba si supravehetorii i ajutau sau umbalu cu fituici.mult succesc in continuare

| Bogdan_6077 explică:

Lasa e mai bine cu teze unice acolo macar mai reusesc sa copiez sa fac ceva la capacitate ma chinui de nu mai pot. Xangry(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hdl;'wjporejkpoj'hhniohjq