| aliona_6797 a întrebat:

Stie cineva ceva despre greva profesorilor? Au de gand sa mai faca? Daca da, cand?

13 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

La mine deocamdata e doar luni pe 31 greva, inca nu se stie daca va continua si in zilele urmatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa fie, din31 mai nelimitat, adica nu stiu nici ei cat o sa tina! asa ca ati cam scapat de scoala, mai raupt cei care au bacu

| muresanul a răspuns:

Da in 31 mai, nelimitat!

| Ruxiii a răspuns:

Profa mea de engleza a spus ca de luni o sa fie greva si a zis ca inca nu se stie cat o sa dureze. Daca se face greva este posibil ca sa terminam scoala mai tarziu cu o saptamana straight face.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Trebuie doar sa urmărim stirile.Ne vor informa daca mergem sau nu la şcoală. Dar din câte ştiu sunt unele şcoli în care nu se face grevă, depinde si de conducere

| alexunder12 a răspuns:

Pai se face, din moment ce, la noi, toti profesorii se grabesc sa clarifice situatiile la invatatura.

| Arianna$ a răspuns:

In 31 mai va fi greva.Asta stiu sigur, altcanva nu stiu daca sa va mai face.

| Patriii a răspuns:

Noua ne spun profi' ca o sa fie greva in 31, dee de acolo in colo nu mai stiuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi va fi pe 28 Mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No ma ii grecva bucurativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba e greva in 31 32 si creca si in 33mairolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor 1, 2iunie maah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi facem greva din 31 mai... si nu stiu cat va dura. oricum mie imi convine sa stau acasa big grin am intrebat directoarea si a spus ca este posibil sa fie toata saptamana greva din 31-1-2-3-4-iunie

| ionutz1994 a răspuns:

E posibil sa nici nu terminam anul acesta ci sa-l repetam!