| badboy116 a întrebat:

Stie cineva cum as putea traduce in engleza: "Proiect realizat de clasa a...-a, a Colegiului National., din orasul. Prof. coordonator."? Am gasit niste traduceri dar nu mi se pare ca suna bine si nu cred ca sunt corecte. Dau funda celei mai bune traduceri.

2 răspunsuri:
| AdaLeo a răspuns:

A project realised by class ___ of the National Colege from ___. Coordonator, professor ___

| Mugurel33 a răspuns:

Http://translate.google.com/? hl=ro#ro/en/
poti incerca asta dar nu sunt sigur ca traduce enunturile corect si nici nu cred ca vei gasi.
traduc doar cuvinte...