| anton_7580 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa ma mut in alta clasa(acelasi profil) din acelasi liceu? Trebuie sa fac o cerere dar cand in vacanta sau inainte sa inceapa scoala?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Deutza_4524 a răspuns:

Anonim daca a zis ca pe acelasi profil, nu trebuie sa dea nici'o diferentawinking
deci anton cand te duci sa bagi dosarul la liceu intrebi la secretariat si faci o cerere care trebuie semnata de tine, un parinte si directorul scoliiwinking. si eu voi face la fel
Succes!:* la ce liceu esti?big grin

2 răspunsuri:
| Blue_2910 a răspuns:

Cel mai bine intrebi la secretariatul scolii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da faci cerere la secretariat si trebuie sa dai niste diferentehappy
de exemplu daca esti la filologie si doresti sa treci la mate-info, trebuie sa dai diferente la matematica, la informatica, la chimie, fizica si biologie happy parca astea erau, in fine, la materiile de profilhappy

succeshappy