| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca cu 6, 33 se poate intra la feaa la management la fara taxa? Daca nu la unde se poate intra?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cum scrii nu poti intra nicaieri. Ce naiba ai facut sa iei 6, 33?
Oi fi eu de rahat la limba romana dar pe zi ce trece vad alti oameni si mai de rahat decat mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poți intra la fara taxa cu media 6.33.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu glumesti, asa-i?
La facultate si in special fara taxe, sunt locuri doar pentru premiantii cu 9 si 10.
Din pacate, cu 6 si 7, nu se intra la nici o facultate, nici macar aia cu taxe.

| Dalmore a răspuns:

Fara taxa cu 6, 33? Sunt destui care dau acolo cu medii mari care chiar au nevoie de acea facultate si vor sa invete, astia care dati la facultate numai ca sa aveti si voi o diploma stati potol pe ultimele locuri la taxa.

Si ba da, Ana Blandiana nu are dreptate, poti intra la o facultate pe baza de dosar, dar iti garantez ca iti pierzi timpul si dupa un semestru te lasi, asa ca mai bine te duci direct la munca laughing.

| Adry05 a răspuns:

N-ai unde sa intri la buget cu media aia