| Lauramee a întrebat:

Stie cineva daca iei montelukast teva daca ataca ficatul?
Si la montelukast teva, stress clean,magnerot, la acestea se ia protectie gen eubiotic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eubiotic se ia ca supliment pentru refacerea florei intestinale în timpul și după un tratament cu antibiotice. Medicamentele enumerate de tine nu afectează flora intestinala.

| adryang78 a răspuns:

Montelukast se ia pentru astm. N-are treabă cu stresul, oboseala sau lipsa de magneziu.

| Lauramee explică (pentru adryang78):

N am zis ca ar avea legatura
Am intrebat daca se ia protectie daca iei acele medicamente

| ninuku a răspuns:

Eu folasesc si stress clean complex si magnerot si nu trebuie sa iei nimic in schimb despre montelukast teva nu stiu nimic.