| DeMonLaDy a întrebat:

Stie cineva daca la proba de geografie de maine de bac avem voie cu calculator in sala? :s

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

De ce itrebi? Vrei sa calculezi inaltimile muntilor?

| Shatteredx a răspuns:

Pai si cum calculezi densitatea? 21 de milioane 321 de mii 155 supra 523934?

| alexandra1993 a răspuns:

Nu, in metodologie scrie clar ca nu avem voie cu aparate electronice(telefon, ceas, calculator etc.) deci categoric nu!

Daca nu te pricepi la calculele densitatii populatiei de la subiectul al 3-lea, nu te mai stresa, gandeste-te logic si incearca sa faci calculele pe ciorna.

| CrazyName a răspuns:

Dai cel mai important test din viata ta csi tu iti iei calculatorul si vezi toate raspunsurile si aia nu zic nimic. Cum iti suna? ti se pare ca aia ar fi de acord?
Scuza-ma eu nu prea stiu dar n-am ce face!

| catalinaicg a răspuns:

Nu cred... oricum la ce iti foloseste? straight face

| sweetapril a răspuns:

Hehe, you`re adorable! ...seriously now? ...clar nutongue

| emylian92 a răspuns:

In niciun caz... la nici-o proba nu ai voie cu calculator happy... bafta maine happy