| afrodita17 a întrebat:

Stie cineva de unde de pe internet as putea afla cand se dau corijarile anul acesta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Corijarile?
După jumătatea lunii august faci prezență la școală.
Spor la învățat.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Corijente poate... la sfarsitul lui august, inceputul lui septembrie. Fiecare scoala are programul ei asa ca trebuie sa te interesezi la secretariat. Multa bafta si spor la invatat. Din pacate vei avea o vacanta mai putin placuta anul acesta.

Janina
| Janina a răspuns:

Corijarile laughing
am stat lung si m-am uitat la cuvantul astahee hee

| cotzobel a răspuns:

Nu ma mira faptul ca ai ramas corijenta.de pe internet? dar daca te deplasezi frumos pana la scoala si intrebi la secretariat ce are? te.ai nascut cu internetul in brate?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Corijari? lol?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai jos lumea se lauda care mai de care cu 10 pe linie la bac...si tu cu, corijarilerolling on the floorrolling on the floortarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi spui ce inseamna corijari, atunci te pot ajuta, totusi. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe ele n-am sa ajung acolo... daca vezi ca tot esti in situatii de astea du-te si intereseaza-te la scoala

| Me,myself & I a răspuns:

Doamne multe am mai auzit eu la viata mea. dar corijari? exista cuvantul asta in dex? te-ai uitat?

| frumusik007007 a răspuns:

Mai u ai vrut sa zici corijentele! se dau in august dar cel mai bine poti sa intrebi la secretariat de pe internet cauta pe acel motor de cautare cu litera G. com mult noroc la corijenta si sa stii ca trebuie sa inveti toata materia pentru a trecewinking

| ankyann a răspuns:

Ce sunt alea? N-am mai auzit asa ceva!?