| bismarck a întrebat:

Ştie cineva o medie anuală a candidaţilor care dau la AC - Iaşi? Sau un număr aproximativ al elevilor care aleg această facultate la specializarea Calculatoare şi Tehnologia Informaţiilor fiind necesară admiterea. Aştept un răspuns al unei persoane care a ales această facultate, sau a unei persoane care este informată din acest punct de vdere.

Mulţumesc anticipat,

1 răspuns:
| Iuliano_Mircea_1994 a răspuns:

Pai ar fi cam intre 50-100 de persoane media, stiu de la fratele meu mai mare