| elcosmin a întrebat:

Stie cineva sa vorbeasca foarte bine limbile franceza sau spaniola? As vrea sa invat una dintre ele. Cine se ofera sa ma invete online?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Online. Pe skipe de exemplu. Depinde cand putem amandoi și câte ședințe vrei pe săptămână. Dar asta se rezolvă în privat dacă chiar ești interesat.

6 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Pe langa cineva care sa te invete online eu iti recomand un dictionar complet din care sa citesti cuvintele, sa le scrii, le recitesti si tot asa; pe langa asta poti asculta melodii in limba respectiva viziona filme...

| Bondarel99 a răspuns:

Crezi ca are cineva timp pentru asa ceva pe gratis?

| Shammal a răspuns (pentru Bondarel99):

Hahaha, un fel de voluntariat, sunt atatia care practica happy

| mastadont a răspuns:

Te învăț eu franceză. 60 de lei ședința și facem treabă. Timpul înseamnă bani.

| elcosmin explică (pentru mastadont):

Bine, cand si unde? laughing

| elcosmin explică (pentru mastadont):

Da sunt interesat. Nu vreau sa-mi predai ca la scoala, ca am ceva notiuni, vreau sa stam de vb (in alta limba) in caz ca nu stiu ceva te intreb, etc. Email-ul meu este elcosmin@yahoo.com.da-mi mesaj si-ti dau detalii

| mastadont a răspuns (pentru elcosmin):

Online. Pe skipe de exemplu. Depinde cand putem amandoi și câte ședințe vrei pe săptămână. Dar asta se rezolvă în privat dacă chiar ești interesat.