| drakudark a întrebat:

Stie cineva un pot afla ce manuale trebuie sa cumpar pentru admitere la medicina dentara in Timisoara? Nu am gasit pe site-ul lor, sau nu am cautat eu bine, da-ti si link.

2 răspunsuri:
| AndreeaRamona21 a răspuns:

Am intrat pe site ul lor la admitere 2018, si apar mai jos niste documente pe care le descarci. ''Bibliografie'','' taxe de inscriere'' si altele. http://www.umft.ro/admitere-2018_625

| drakudark explică (pentru AndreeaRamona21):

Pai da, dar tot nu apare editura cartii si autorii, de exemplu in Bucuresti, pe site-ul lor apar cartile si numele autorilor.