| Vlads100000 a întrebat:

Stie cineva un site asemanator cu alif.ro pentru ca vreau sa stiu parerea elevilor fata de profesorii de la Margareta Sterian Buzau?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Fiecare elev are o parere diferita. Cel mai bine cauti niste elevi de acolo, nu stii pe nimeni? Mai poti intreba si amici, daca au ei alte cunostinte. O alta varianta e grupul de Facebook / Instagram al liceului, daca exista. De preferat le trimiti mesaj (in privat) celor ce sunt pe grup, rugandu-i sa iti spuna ce cred despre profesori.