| AureluDauCuSpellu a întrebat:

Stie cineva un site cu subiecte pentru teza la mate sem 2 clasa 9? Se apropie teza si vreau nota mare ca vreau sajung ingener. Dau funda!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fiecare prof/profă dă subiectele ce-i vin pe "chelie" deci NU există ce intrebi tu. Și nu mai există nici semestre. Apropo, dacă ești elev, in ce țară o fi asta?

| darrio2007 a răspuns:

Mai invata sa scrii. Ca asa nu ajungi tu „ingener".

| darrio2007 a răspuns:

Si acolo trebuie sa numere oile.

| dullcat a răspuns:

Ai putea vorbi cu colegi de clasa a 10, care au facut matematica cu aceeasi profesoara, sa caute variante din ce au dat ei, sau exercitii.Nicio profesoara nu ia subiectele de pe net.