| Sunshinee a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi rezultatele de la Olimpiada de Romana de anul acesta, jud. Bacau? Am vazut ca pe isj nu s-a afisat nimic inca.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai zii profesoarei tale de romana sa sune la scoala spiru haret...sau la minister nici nu stiu exact( sigur are numarul). Stiu ca rezultatele sunt afisate pe usa scolii spiru haret.Eu sunt din bacau, dar nu din oras si as vreau si eu sa aflu rezultatele... sper ca te-am ajutat/