| anonim_4396 a întrebat:

Stie sa imi spuna cineva cum e viata in Scoala de Politie de la Cluj?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Floare la ureche. Eu am stat 3 ani in cazarma (licenta) pe vremea socialismului. Era dezastru. Acum e boierie curata: mancare buna, apa calda, caldura, etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca la orice militarie: cazare in dormitoare si bai comune, instructie, mancare la cantina, permisie numai cand ti se acorda, fara timp liber, fara jocuri pe computer, fara pierdut nopti samd.

| zilog a răspuns:

Multr subiecte tabu
nimeni nu are cursj sa vorbeasca
poate ca multi su semnat angjamente să nu strice imaginea firmeii
cee ce înseamnă că nu o să afli de pe net

de cât dacă te ducui la cea mai apropoată cârciumă și te bagi în seamă cu unii elevi și îi trgi de limbă