| alexa_9699 a întrebat:

Stiti ceva? se vor afisa pe net rezultatele la bac 2010? daca da. la ce ora si pe ce site? multumesc foarte mult:*:*:*

18 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Duminica la ora 16 pe www.edu.ro

| afrodita17 a răspuns:

Eu am auzit de sambata noaptea ca s-ar publica pe net. oricum la mine in liceu se pare ca sau publicat deja primii 3 la romana
intra pe link si cauta-ti judetul tau, si mai departe sper ca ai sa te decurci tu http://bacalaureat.edu.ro/2010/rapoarte/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se publica pana duminica nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu trecut s-au afisat mai intai la liceul unde ai dat examenul asa ca nu vad ca acum sa se afiseze mai devreme pe net.nu mai e ca in anii trecuti.acum 3-4 ani cand puteai afla de sambata seara de pe net rezultateletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai cu rezultatu ala odata ca sa stiu dk beau sau nuoh go on...eu sper ca in seara asta dupa 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ti l voi baga eu adanc

| simona_9621 a răspuns:

Pai alexa am auzit ca in seara asta dupa ora 12 sper sa il i-au si eu...www.edu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sambata noapte pe www.ebacalaureat.ro
deja au notele trecute aproape 800

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pe saitul asta va fi afisat http://examene.calificativ.ro/......age_1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa se afiseze in seara asta ca altfel nu o sa dorm am emotii mai mari ca atunci cand ast subiectele vreau rezultatele...

| Nvidiaenzo a răspuns:

Sper ca azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sper sa se afiseze in seara asta. pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baa aam luat 10 intrati p www.ma pishpevoi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu Alexa dar si eu imi doresc din tot sufletul sa aflucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la ce ora se vor afisa rezultatele? Astept un raspuns...va rog!

| Seby91 a răspuns:

Anu trecut la ora 9 erau afisate toate rezultatelestraight faceacum nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se afiseaza maaaacrying?

| Rukhsandra a răspuns:

La stiri zice ca s-au afisat si pe net si am cautat pe edu...PAUZA.Sunt afisate 3 note asa in sila nici alea pe toate (ori lipseste la mate ori la bio/geografie)