| alexa_4335 a întrebat:

Stiti cumva cand se incep inscrierile la scoala de jandarmi dragasani 2011? Va rog astept raspuns.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un raspuns avizat va puteti adresa oricarei unitati de jandarmi sau la sediul Scolii Militare de Subofiţeri Jandarmi "Grigore Alexandru Ghica"
Adresa: str. I. C. Brătianu, nr. 25, mun. Drăgăşani, jud. Vâlcea
Telefoane: 0250-810-492
Fax: 0250-810-532

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum din luna aprilie... dar oare mai scot locuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt putini cei care au renuntat dupa ce au fost admisi, iar sincer sa fiu nu cred ca e indicat pentru o fata acest job.mai bine incearca la academie la politie, jandarmeria este pentru cei care vor sa dea si sa IA BATAIE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In marti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr detelii contecteazama pe adresa de mess :lucianpop70 iti pot rasp la toate intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mai...pey de la 1 aprilie incep inscrierile.dar lasa mi adresa ta de email

| alexa_4335 explică:

Stiti cumva cand se depun dosarele?

| sulina a răspuns:

Inca nu se stie nik...io's la scl acolo si nu am auz nimic.

| alinziu a răspuns:

Mai bine ai renunta la asta. ai vrea sa muncesti pe 7-8 milioane? sincer ma gandeam si eu sa incerc dar vad ca nu merita!

| alinziu a răspuns:

Din cate se aude, la politie nu mai scot locuri, asa ca vor fi fff multi anul acesta la dragasani
nasol tare.

| cricu90 a răspuns:

Iti las id-ul meu daca vrei. sunt anul 1 la dragasani. daca vrei sa afli detalii intra pe mine