| Arodonim12 a întrebat:

Stiti cumva coafuri noi? simple ca pentru scoala? in afara de coada de cal, impletit si chestii din astea...

Răspuns Câştigător
| Zuzzy05 a răspuns:

Iti prinzi o bucata de par sus, cu un fluturas de alalaughing si un coc asa mai rebel.si sa nu fie sus. Sau poti incerca coada intr-o parte cu niste shuve:d lasate da` sa nu fie nici prea lungi nici prea scurte:p. Parul intins cu placa si prinsa o agrafioara intr-o parte ( cararea sa fie intr-o parte) ...sau facut cu spuma/ bigudi`uri / servetelehee hee. Sper ca`ti sunt de folos :*!

3 răspunsuri:
| Zuzzy05 a răspuns:

Si am uitat sa mentionez 2 coditze de`alea faine:X si varfurile facute cu spuma :d

| strawberry03 a răspuns:

Poti sa iti prinzi parul in coc sau 2 codite prinse de sub urechi, sau poti sa iti impletesti parul in multe multe codite misi si apoi sa le dai drumu' si iti sta ondulat... da; nah. poate il ai deja...depinde cum e parul tau

| Arodonim12 explică:

Am parul ondulat...ms pentru raspuns