| Mihai20018 a întrebat:

Stiti cumva daca iau bacul in sesiunea a2a adica cea din august mai pot intra la facultate la buget? Si stiti cumva cand este sesiunea a2a inscrierile si probele propriu zise fiindca nu gasesc nicaieri nimic? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Daca n-ai fost in stare sa iei un amarat de bac din prima nu iti recomand sa mergi la facultate.Acolo e mult mai greu decat un simplu bac

| Mihai20018 explică (pentru ReZiSTorr):

Am luat 8.3 la bio si 9.20 la romana am avut ghinionul sa ma panichez la mate si am luat 4

| DanaDaniellllla a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei să dai admiterea și depinde de in ce centru universitar. Există șanse să mai prinzi loc la buget și spor la învățat