| anuk a întrebat:

Stiti daca in librarile alexandria sunt urmatoarele carti: Totul despre stil : fashion, lifestyle, glamour (The Little Black Book of Style), Tinuta perfecta ( the look book), ambele scrise de nina garcia? daca nu, le pot descarca de undeva de pe internet in romana? happy

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu incerci sa intri in librariile din Alexandria si sa intrebi? Intrarea in librarie, nici nu se plateste, nici nu se pedepseste. Deci: curaj!