| anonim_4396 a întrebat:

Stiti sentimentul ala cand te ia un fior "pe sub piele" dintr-o parte pana-n cealalta a corpului, genul ala de fior care ti se ridica pe sira spinarii cand te uiti la un film de groaza si astepti sa se intample ceva? In fine, ce se intampla mai exact atunci?

5 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

Uhm,sunt prea sadica sa mai simt un fior de genul acesta la filmele horror.In schimb,probabil ca o sa razi,simt ceva de genul la documentarele de pe Discovery Channel, in care se vorbeste de sfarsitul lumii.
Eh, sunt o ciudata, stiu.

| Mangustă a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Nu ma refeream numai la filmele de groaza ca nici eu nu simt atunci asa ceva atunci laughing Era doar un exemplu pentru a intelege oamenii la ce ma refer thinking

| MarkoMarko a răspuns (pentru SweetSacrifice):

De la ce ora?

| SweetSacrifice a răspuns (pentru Mangustă):

Eh pai, eu tot nu am inteles la ce te referi. big grin

| LaYeR a răspuns:

Se elibereaza adrenalina si toti muschii sunt stimulati; si eu am sentimentul ala de multe ori, dar nu sunt sigur ca este asta, e doar o parerehappy