| Monique_3125 a întrebat:

Stiu k e inca vacanta dar vroiam sa va intreb daca e cineva pe aici care a fost anul trecut la olimpiada nationala de latina, de la botosani(clasa a9-a sau a10-a...sau orice alta clasa)...pentru k as vrea sa schimb niste pareri, niste idei...sa aflu noutati despre olimpiada de anul viitor...multumesc multhappy

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Eu am fost dar nu anul asta, ci in 2008. Daca vrei sa schimbi niste pareri cu mine, iti raspund cu placere.Vad ca nu mai e nimeni pe aici olimpic la latina...sad

3 răspunsuri:
| Monique_3125 explică:

Nu anul trecut...anul asta...in 2009... m`am exprimat gresit...scuze!

| Monique_3125 explică:

Nu`mi raspunde nimeni pe aici?

| inisuky a răspuns:

Da, Moni, din pacate se pare ca suntem doar noi trei straight face