| MrSandMan a întrebat:

Sunt clasa 11-a si as vrea sa urmez Facultatea de Drept din cadrul Universitatii din Bucuresti. Sa ma apuc de meditatii din semestrul al doilea sau sa ma apuc in clasa 12-a? Cateva sfaturi, va rog mult.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa te apuci din semestrul 2, e bataie destul de mare pe drept in Bucuresti.

| SorynaSweet a răspuns:

Salut big grin
Am vreo 2 prieteni la drept in Bucuresti, amandoi au inceput meditatiile la inceputul clasei a 12a. Daca ei au putut, cred ca poti si tu big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este sa termini cu note bune anul asta si incepand cu a 12-a sa incepi pregatirea pentru facultate.