| Flowwz a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si trebuie sa aleg dintre test la geografie sau istorie. La care credeti ca e mai usor?

Răspuns Câştigător
| Bazileu a răspuns:

Depinde de ce profesori ai.Nu te lua dupa ce spun altii cum ca''la istorie ai ani de memorat'' sau ca la geografie ''ai inaltimi de memorat''.E adevarat ca eu la istorie am avut un QUIZ in semestru 1 si altu in semestrul 2.La geografie, ceilalti 23 de colegi au avut de memorat toate judetele cu resedinta si raul pe care se afla resedinta, nu mai spun de subunitatea de relief(gen grindu letea sau dealurile lipovei). Sugerez istorie dar depinde de profesor!

8 răspunsuri:
| AdRiAn_9543 a răspuns:

Nu se mai da teza din geografie / istorie la sfarsit de an!

| Céline7 a răspuns:

La geografie la istorie e mai greuuuuuuu happy

| andr33hk a răspuns:

Eu una iti recomand la geografie, dar poate tu te pricepi la istorie mai bine, si daca e asa dai test la istorie ca sa iti fie mai usor si tie. happy

| monyk95 a răspuns:

Buna eu am dat la istorir acum 2 ani:d mia pacut mai mult si stiam imi bine istoria decat geografia1 acum daca vr sfatul meu vezi ce stii mai bine si dai la materia aceea si nu o sa regreti:* funda?

| Adyizdroid a răspuns:

Alege la care te descurci tu mai bine.winking

| GameMaster23 a răspuns:

Pai depinde ce iti place tiewinking si la ce stii mai bine! Si rasp lui AdRiAn nu este adevarat... inca se da.
Sper ca te-am ajutatwinking daca ai vrea si tu sa ma ajuti cu o funditapuppy dog eyes ti-as fi recunoscator.

| tenshi261 a răspuns:

Ba se mai da. poate depinde unde inveti. oricum la geografie e mai usorwinkingwinkingwinking

| FucktheSystem a răspuns:

Eu am dat la istorie că asta știam, cu grografia sunt paralelă, la istorie nici nu m-am obosit cine știe ce și am luat 10, e mai interesantă și mai ușor de învățat...