| alexarabu32 a întrebat:

Sunt clasa a8a si raman corigent la mate dar daca ma mut din oras in semestrul al doilea ma trece la mate automat? eu asa am auzit... funda

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Nu. Te transferi cu tot cu foaia matricolă. Aia-ţi conţine mediile la zi. Corijent eşti peste tot în ţară. laughing Unde ai auzit bazaconia aia?

3 răspunsuri:
| Alixu5Trigga a răspuns:

Paii... Eu cred ca nu te va lasa corigent, daar. straduieste`te putin si cu siguranta nu vei ramane happy :* Fundita? big grin

| George_George_1983 a răspuns:

Invata

| Electrico a răspuns:

Pai nu dar ai putea sa iei note mai mari pe semestrul al doilea ca de la 7-8 la 9-10.
Succes.