| BuburuzaVesela a întrebat:

Sunt distrus. Distrus de-a binelea.Am 19 ani si niciodata n-am avut o prietena.De cateva zile am probleme cu erectia. Obisnuiam sa ma mastrubez, iar de cateva zile am probleme cu erectia.Pana acum am avut-o greu, azi deloc.Niciodata n-am avut o prietena si acum,cand se deschid toate portile sa intampin problema asta, nu se poate.Cum sa se intample asa ceva? Cum? Am incercat de toate,poze,filme, site-uri de videochat.Degeaba.Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre m. si tulburarile de erectie.

Pentru lipsa erectiei, consulta un medic.

| Robi1444 a răspuns:

Mai bine sa stai singur decat sa dai de toate zdrentele care iti vor distruge sentimentele.(cei care iti vor doar banii)

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la un medic pentru lipsa erectiei. Si la prietena. Cauta mai bine si vei gasi.