| KimAlex a întrebat:

Sunt in an final si urmeaza sa am sustinerea licentei in vara. Am materii la care as vrea sa dau de marire si stiu ca maririle se dau in toamna. Daca eu iau licenta si practic imi primesc diploma, mai am cum sa dau mariri dupa aceea si daca da, ce implica asta? Mai este valabila diploma pana se modifica nota? Primesc o noua diploma? Stiu ca nota la licenta se daca intr-un interval in functie de media de pe parcursul anilor. Daca mie mi se schimba notele si implicit si valoarea mediei, ce se intampla cu nota de la licenta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa obtinerea diplomei de licenta nu mai poti sustine examene pentru mariri de note, ai terminat complet facultatea.