| Cadillac a întrebat:

Sunt in an terminal de liceu si dupa examen imi doresc sa intru la Academia de Politie, la ce sectie imi recomandati sa depun dosarul? Eu am gandeam serios la Penitenciare sau OSP tinand cont de faptul ca admiterea nu se face prin cadere ci poti alege doar una dintre sectiile disponibile. Ce sfaturi imi dati atat din punct de vedere financiar cat si din punct de vedere profesional referindu-ma la viata de dupa terminarea academiei.

1 răspuns:
| MadagasHardwell a răspuns:

Wooow laughing nu credeam sa gasesc aici pe cineva care se confrunta cu fix aceeasi problema ca a mea.