| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 11 a la profil de protectia mediului ..si incepand cu clasa a 12 a as vrea sa ma transfer la un liceu de arte la desen... ...mai este lume de pe aici care s-a transferat din clasa a 12 a la alt liceu? cum v-ati descurcat? v-ati integrat in noua clasa? astept raspunsurile voastre!

4 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Sincera sa fiu, stiu si stiam ca din clasa a-XI-a nu te mai poti transfera. Asta asa. just sayin'.

| Deloula a răspuns (pentru Mariinaa):

De ce nu? Adica nah eu am intrebat si se poate big grin

| kidutza04 a răspuns:

Eu m-am transferat la inceputul clasei a 12 a dar pentru mine a fost foarte greu pentru ca m-am transferat dintr-un liceu din alta tara aici in Romania, ti-as spune sa ramai acolo unde esti pentru ca o sa iti fie mai usor

| Deloula a răspuns (pentru kidutza04):

Intr-adevar tie ti a fost mai greu ca te-ai transferat din alta tara. dar daca ai putin noroc te descurci oriunde. mai ales ca un an...o sa treaca repede