| wildlyon a întrebat:

Sunt in clasa a 12a si trebuie sa-i dau un cadou unui profesor si trebuie sa-i fac niste urari. Idei?

5 răspunsuri:
| BogdanVasc a răspuns:

Ceva legat de materia care o preda, dar mai ales, o amintire happy Urari nu prea stiu.

| ralfy123 a răspuns:

Ai ramas repetent/a? laughinglaughing Ai auzit de banchet unde vin si elevi si profesorii, bineinteles pe bani eleviilor. Dar totusi, laughing

| PulbereDeStea a răspuns:

O sticla de vin bun, ceva legat de materie, cum a zis si vascbogdan. Urari nu stiu, sa traiasca ca sa isi vada si stranepotii, aveam colegi in clasa care spuneau la profesori " sa ne traiti o mie de ani" laughing)).

| wildlyon explică:

E din partea clasei cadoul nu din partea mea

| andru10best a răspuns:

O filmare cu multe urari de la voi si cei din scoala (elevi, profesori). Poti sa vezi cum sa il faci aici http://www.surprizewow.com/filmari/o-mare-de-urari/