| Chisalita_Denis_1998 a întrebat:

Sunt in clasa a IX -a si nu-mi plac profesorii si nici sala de clasa in care sunt, ma pot transfera la alt liceu pe parcursul acestui semestru?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

E posibil să poţi, dar e posibil şi să trebuiască să termini semestrul la liceul la care eşti acum. Dar cine ştie, poate o să fie ok mai târziu happy. Anyway, depune o cerere şi o să fi informat de cineva.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, cei din cl. a IX-a se pot transfera doar dupa semestrul I.