| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si ma gandesc sa intru la liceul Creanga. Stiti cum se intra la clasa de japoneza sau alte detalii despre liceu? eu am cautat pe net dar nu gasesc multe informatii, poate ma ajutati voi.kiss

2 răspunsuri:
| heartgrenade a răspuns:

Da. nu trebuie' sa stii japoneza cand intri acolo... te invata ei, daca intri

| N.Priceputu' a răspuns:

In primul rand, trebuie sa intri in liceu. Daca ai facut asta, in clasa intri la fel...Este vorba tot de o usa.