| mads a întrebat:

Sunt la filologie intensiv engleza.
La ce dau bacul si pe ce materii ar trebui sa ma axez? thinking
Si ce facultate as putea face?happy

4 răspunsuri:
| razvan7371 a răspuns:

Poi nu are nici o legatura liceul pe care il faci cu facultateahappy... poti sa faci orice liceu dar e bine daca vrei de ex sa fi informatician la mate sau mrg, iar daca ai dat la liceul asta axeaza-te pe ce are elhappyPe tot, ca nu sti de la ce sa te asteptitongue
fundita?puppy dog eyes

| cristianorudi7 a răspuns:

La rom eng si ist/geo

funda

| Maaryyneelaa a răspuns:

Buna,si eu sunt la filologie! Vei da bacul la romana,engleza,istorie sau geografie,latina! Ca facultate ai putea face Drept,Limbi straine,Jurnalism, Psihologie, etc. Oricum dupa parerea mea poti intra la orice facultate vrei si iti place.Bafta!

| Ea_1881 a răspuns:

Uite aici un site care poate te ajuta http://www.clopotel.ro/......calaureat/
si in legatura cu facultatea ceva gen psihologie,drept,politie, litere, jurnalism:* sper ca ti'am fost de ajutor cat de cat