| ralucaralu a întrebat:

Sunt la profilul mate-info si vreau sa ma duc la medicina in continuare. Ce parere aveti? Nu imi pare rau ca am ales acest profil si nu imi va parea, chiar daca stiu ca pentru medicina e mai bine sa mergi pe stiinte. Voi ce credeti? E bine?

3 răspunsuri:
| Maria_7350 a răspuns:

Dupa parerea mea daca iti place medicina nu vad de ce nu te-ai putea duce? Daca te duci o sa inveti mai cu spor pentru ca ii ceva ce iti placetongue nu decat sa te duci sa faci altceva si sa nu iti placa:*

| kuka a răspuns:

Pentru medicina profilul mate-info e numai bun. am stat trei ani de zile si mi-au bagat astia pe gat mate, fizica si chimie la greu.
spor la invatat

| Nastia a răspuns:

Am si eu 3 colegi care dau al medicina.tot la amte info sunt.e f bine.sa inveti din timp tot la chimie si sa dai bac la chimie.iar, la bio, e de tocit.bafta.