| Smecherashu2017 a întrebat:

Sunt la un liceu tehnologic si as vrea sa ma mut la un liceu cu program sportiv.As vrea sa stiu si eu daca ma pot transfera in cazul in care sunt corigent la matematica si la un modul de electromecanica?

2 răspunsuri:
| Dontaskme2004 a răspuns:

Esti pe primul semestru? Nu cred ca conteaza daca semestrul asta nu esti corigent. Daca te muti la un profil sportiv nu e mare problema. Bafta! :*

| Smecherashu2017 explică (pentru Dontaskme2004):

Sunt corigent pe toamna, logic, altfel nu mai ziceam ca sunt corigent?